TOPlist
Značkové zboží
Dáváte přednost kvalitě? Volte značkové zboží…

Adidas jepo firmě Nike druhým největším světovým výrobcem sportovního vybavení. Narozdíl od svého amerického konkurenta se Adidas může pochlubit podstatně delší tradicí.

Základ výroby bot značky Adidas položil v roce 1924 Adolf (”Adi”) Dassler. Ten po svém návratu z 1. světové války začal s výrobou obuvi v kuchyni svojí matky. Při rozjezdu podnikání mu pomáhal i bratr Rudolf (Rudi) Dassler. Názorové rozdíly ale zapříčinily, že se postupně každý z bratrů vydal svou cestou. Rudolf Dassler dal později vzniknout neméně slavné značce sportovní obuvi a oblečení – Puma.

Adidas sponzoruje řadu slavných fotbalových klubů jako jsou AC Milán, Ajax Amsterdam, Bayern Mnichov, FC Chelsea nebo Liverpool FC. V kopačkách Adidas se po trávníku prohánějí či proháněly fotbalově hvězdy jako David Beckham, Zinedine Zidane, Raúl González, Michael Ballack, Arjen Robben, Paolo Maldini, Frank Lampard, Kaká, Lionel Messi nebo nově i Pavel Nedvěd.

Adidas prošel během svého fungování několika krizemi. I díky důrazu na kvalitu výrobků a skvěle zvládnutému marketingu však stále zůstává jednou z top značek mezi výrobci sportovního vybavení.

Kde koupit značkové zboží Adidas

Zboží značky Adidas, jako například boty Adidas Superstar, sportovní obuv včetně kopaček či sálové obuvi, módní i sportovní oblečení a další sortiment značky Adidas můžete zakoupit v mnoha značkových prodejnách, obchodech se sportovním zbožím či e-shopech.