TOPlist
Značkové zboží
Dáváte přednost kvalitě? Volte značkové zboží…

Outlet je specializovaný obchod, který vyprodává zboží se slevami alespoň 30 %. Tyto výprodeje fungují v průběhu celého roku. Není třeba se obávat, že byste v outletu koupili použité zboží. Jedná se výhradně o nové věci.

V outletech je možné výhodně nakoupit i značkové zboží, zejména oblečení, ale i další doplňky jako brýle, pásky, batohy, tašky, kabelky, kosmetiku atd. Musíte ale počítat, že může jít o výběhové kolekce zboží. Občas můžete narazit i na zboží, které již nějaký ten pátek neodpovídá aktuálním módním trendům, ale jde o spíše o výjimky.

V případě značkového oblečení je velký zájem hlavně o nejběžnější velikosti, které bývají nejrychleji vyprodané. V takovém případě nezbývá než zvolit jiný model, značku či slevit z nároků např. při výběru barvy.

Outlety nabízejí většinu kvalitních značek zastoupených na trhu, najdou se ale i společnosti, na které v outletu nenarazíte. Může to být proto, že mají na výprodeje vlastní akce a nebo je vůbec nepořádají. Příkladem může být značka H&M či New Yorker.

Jak je to se zárukou u zboží z outletu

Záruka na zboží z outletu se řídí stejnými pravidly jako v kterémkoliv jiném obchodě. Na spotřební zboží tedy 24 měsíců.

Jak velké slevy v outletech bývají

Můžete počítat s tím, že zboží nakoupíte o 30 – 70 % levněji.

Outlety v České republice

Outlet Freeport Hatě
Fashion Arena Outlet Štěrboholy
Outlet Airport Praha Tuchoměřice