TOPlist
Značkové zboží
Dáváte přednost kvalitě? Volte značkové zboží…

Tommy Hilfiger je světově uznávaný módní návrhář a zakladatel stejnojmenné značky patřící k nejpopulárnějším a nejoblíbenějším oděvním značkám vůbec.

Elegance a jednoduchost typického amerického stylu, pohodlné a kvalitní oblečení do společnosti, pro volný čas i sport. To vše v sobě spojuje značka Tommy Hilfiger. Stejně jako Calvin Klein a řada dalších značek rozšířil Tommy Hilfiger portfolio svých produktů od oblečení i na další módní doplňky a zboží jako jsou hodinky, parfémy (Tommy, Tommy Girl, T-Men, Freedom), boty, tašky a kabelky.

Tommy Hilfiger se narodil v roce 1951jako druhé z devíti dětí v irské katolické rodině. Rodiče si představovali, že se z Tommyho stane inženýr, ale Tommy jednoznačně tíhl ke světu módy. Začínal tím, že nakoupil oblečení, které upravil a dále prodával. Zanedlouho otevřel svůj první obchod, časem přibývaly další. Vlastní značku ale založil až v roce 1984, kdy za pomoci indického investora založil Tommy Hilfiger Corporation. Firmu, jejíž hodnota se o dvě desítky let později šplhala téměř ke 2 miliardám dolarů.

V oblečení Tommy Hilfiger se objevovaly hudební hvězdy jako rapper Snoop Dogg , členové skupiny Rolling Stones, Britney Spears nebo Beyoncé. Díky tomu se produkty Tommy Hilfiger staly populární i mezi mladými Američany.