TOPlist
Značkové zboží
Dáváte přednost kvalitě? Volte značkové zboží…

Victoria’s Secret je předním americkým prodejcem ženského oblečení, spodního prádla a kosmetiky. Victoria’s Secret byla založena v roce 1977 a od té doby se stala synonymem pro luxusní spodní prádlo a dámskou módu vůbec. Značku Victoria’s Secret dnes můžete najít na oblečení, spodním prádle, plavkách, botách, kosmetice či kabelkách.

Vyhlášení se staly také módní přehlídky Victoria’s Secret. První se konala v roce 1995 a dostalo se jí označení událost století ve světě spodního prádla. V roce 2000 se tato přehlídka konala během filmového festivalu v Cannes a na charitativní účely se během ní podařilo získat 3,5 milionu dolarů.
V roce 2004 společnost představila značku Victoria’s Secret PINK. Ta je určena zejména pro studentky středních a vysokých škol a zahrnuje i oblečení na spaní. Mezi mladou generaci se PINK snaží prosadit i díky využití MySpace, Facebook a partnerství s MTV.

Sexy prádélko od Victoria’s Secret propagovala celá řada známých osobností ze světa showbyznysu. Za všechny jmenujme české topmodelky Petru Němcovou, Karolinu Kurkovou a Danielu Peštovou, blonďatou německou sexbombu Heidi Klum , manželku fotbalisty Davida Beckhama Victorii, známou jakou Posh Spice, americkou herečku a zpěvačku Ashlee Simpsonovou či brazilskou supermodelku Gisele Bundchen. Zapomenout bychom neměli ani na jména jako Adriana Lima, Helena Christensen, Rebecca Romijn, Tyra Banks nebo Laetitia Casta.

Plavky, prádlo a další oblečení od firmy Victoria’s Secret můžete zakoupit i v Praze nebo přes internet.